Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Інші
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Інші
Предмет:
Алгоритми

Частина тексту файла

Основні алгоритми сортування масивів. Сортування вставкою . На і-му кроці значення і-го елемента масиву тимчасово запам'ятовується в змінній x і послідовно порівнюється з j-ми елементами в бік першого елемента за встановленим критерієм (наприклад, x<аj при сортуванні за зростанням). Поки критерій справджується, j-ті елементи масиву послідовно переміщуються в бік і-го елемента. Значення і-го елемента, записане в змінній x, вставляється в масив після j-го елемента, для якого заданий критерій порівняння не справджується. На кожному кроці зона порівняння збільшується на один елемент в бік кінця масиву. Блок-схема алгоритму наведена на рис. 1. Порівняння за заданим критерієм здійснює функція f(aj,x), яка повертає тип bool.  Рис.1. Блок-схема алгоритму сортування вставкою Сортування вибором. На і-му кроці серед (n-i) елементів, послідовно порівнюючи елементи в бік останнього елемента масиву, шукається елемент, значення якого найкраще задовольняє заданому критерію (наприклад, найменше). Значення знайденого таким чином елемента міняється місцями із значенням і-го елемента. На кожному наступному кроці зона пошуку зменшується на один елемент від початку масиву. Блок-схема алгоритму наведена на рис. 2. Порівняння за заданим критерієм здійснює функція f(aj,x), яка повертає значення типу bool.  Рис.2. Блок-схема алгоритму сортування вибором Сортування обміном (бульбашкове сортування). На і-му кроці порівнюються за визначеним критерієм (наприклад, аj < aj-1) значення всіх сусідніх пар з (n-i) елементів від кінця масиву до і-го елементу. Якщо для поточної пари критерій справджується, то елементи міняються місцями. Після (n-1) проходів масив стає відсортованим. Блок-схема алгоритму наведена на рис. 3. Порівняння за заданим критерієм здійснює функція f(aj,aj-1), яка повертає тип bool.  Рис.3. Блок-схема алгоритму сортування обміном
Антиботан аватар за замовчуванням

14.11.2011 03:11

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини